חברי הצוות

avatar אופיר מסר [ כינוי: Ashmedai ]

תפקיד: עורך ראשי \ מנהל אתר
חושל באש, קורר בשיכר, אופיר מסר הוא יצירת מתכת שאין שני לה. מלבד היותו עיתונאי מטאל וותיק, הוא לוקח על עצמו מדי שנה את "האחריות הכבדה" ומבקר בפסטיבלי מטאל, מהקטנים עד הגדולים ביותר, לצד טיולים חובקי עולם ונשים. יש שיאמרו שהוא אינו שפוי, או שראשו צריך לעטר חנית מדממת, כך או כך, יש להצטייד במגרש שדים לפני שתתקלו בו ברחוב... לא לחינם הוא נקרא אשמדאי!

פוסטים אחרונים:
avatar עמר ברזילי [ כינוי: Eorlingas ]

תפקיד: כתב לענייני מלחמה
עם התחלה צנועה כחנון היסטוריה, ביום שלעמר ברזילי גדל שיער על החזה, הוא הבין שמטאל היא התשובה לגבריותו המתפרצת. חיבתו העזה לויקינגים ונשים שעירות הביאה אותו לתחום הבלאק והפולק מטאל, ובהמשך גם לז'אנרים אחרים וקשוחים למדי. לאחר שהפך ללוחם מטאל מן השורה ואף כתב על הז'אנר למספר שנים, החלטנו שהוא כשיר מספיק כדי להצטרף לשורותינו - בתקווה שלא נתחרט על כך.

פוסטים אחרונים:
avatar שגב רום [ כינוי: Blight ]

תפקיד: כתב לעניינים טכניים
שגב היה בעברו ילד טוב, אך כיום הוא קוטל כל מי שאפילו בטעות מנסה למכור לו זבל. חמוש בלשון חלקלקה של משפטן בפוטנציה והרבה מה לומר, הוא יצא למסע ברחבי עולם המטאל במטרה לסנן את הרפש ולדוג עבורכם את יצירות המופת. סביר להניח שתיתקלו בו אם תגיעו לאיזו הופעה בארץ, אז תדאגו לבקש חתימה לפני שתצטרכו לשלם לו עבורה שכר טרחה.

פוסטים אחרונים: