אודות האתר

אודות האתר
Ov Metal הוא מגזין האינטרנט החדש והמתקדם ביותר העוסק במוזיקת המטאל, על כל גווניה. Ov Metal שם לעצמו למטרה להיות הבית של כל חובבי המטאל, לעדכן בזמן אמת על המתרחש בסצנת המטאל העולמית, לדווח על אירועים מתקרבים, להביא סיקורים מהשטח, לתפוס את הרגעים הגדולים, לספק ראיונות מקוריים, ביקורות אלבומים, וכן להתמקד בקידום והפצת הסצנה המקומית שלנו בקרב הקהל הישראלי וקוראים חדשים מחו"ל.

Ov Metal פותח במיוחד כאתר דו-לשוני, בו תוכלו למצוא חומרים בעברית ובאנגלית. מדובר ביתרון משמעותי שיאפשר לאתר לשרת חלק מקהילת המטאל המקומית שאינו שולט היטב בשפה העברית, וזאת בנוסף ליתרון הברור של חשיפת האומנים המקומיים לקהלים מחוץ לגבולות מדינתנו הקטנה – להם לא היתה עד כה דרך להתעדכן בכל הנוגע למטאל הישראלי. חוץ מלקרוא על מטאל, תוכלו גם לקבל את הרעש היישר לאוזניים. Ov Metal עושה יד אחת עם תוכנית הרדיו החזקה "מת על מטאל", שלמי שעוד לא יצא להכיר, מדובר בתוכנית הרדיו הוותיקה והגדולה ביותר בארץ העוסקת במטאל באופן בלעדי, וגם מקור לראיונות פסיכוטיים מהארץ ומחו"ל, המון צחוקים ומוזיקה מפוצצת ראשים.

אתר Ov Metal נמצא בימים אלו בשלבי הרצה לשם בדיקות ושיפורים סופיים טרם ההשקה הרשמית. כבר עכשיו תוכלו למצוא תחת הקטגוריות השונות כתבות שפורסמו בעבר ע"י חברי הצוות שלנו, אך בקרוב תוכלו לצפות לעדכונים שוטפים, חומרים מקוריים רבים ואזורים חדשים לעיון וחפירה מטאלית. נשמח לשמוע כבר עכשיו מה אתם חושבים, אם זה בתגובות, או דרך טופס יצירת הקשר – ממנו תוכלו לשלוח הצעות, סקירות, מתכונים, מכתבי אהבה או תמונות עירום. תדאגו להשתמש בכלים הללו כדי להגיע אלינו, ובינתיים, לכו לבדוק מה קורה באתר!


עיצוב ובנייה
אופיר מסר
לוגו
Sven De Caluwe (Avernus Studios)
האתר מופעל על ידי
PHP    Wordpress